EGZERSİZLER

Duygu ERTÜRK

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: DUYGUERTURK20TL

Egzersizler

Seçtiği Ürünler

Hakkında

education.svg Anadolu Üniversitesi İşletme
 Ben Duygu Ertürk, Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum, 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Yoga Eğitmenlik Eğitimi’ni Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nde Alpar Bayraktar önderliğinde Aralık 2017’de tamamladım.

Her daim öğrenci olarak eğitime devam ederek 30 saatlik Fırat Tosun ile Sekans Hazırlama ve Dilde Sadelik (YACEP) programına katıldım. Aktif olarak yaklaşık 5 yıldır Yoga yapıyor ve 4 yıldır eğitmenlik yapıyorum. 

Eğitmenlik yaptığım süreçte 18-19 öğretim döneminde Çagdaş Yaşam Ayşe Leyla Akçağlılar Kız Ögrenci Yurdu'nda gönüllü olarak farkındalık yaratma adına iki dönem boyunca Uludağ Üniversitesi kız öğrencilerine düzenli olarak Yoga dersleri verdim.

 Bir çok kurumda ve salonda eğitmenlik yaptıktan sonra 2020 yılından itibaren dersleri online olarak veriyorum.

Dylan Werner, Marcel Martin, Müge Özkan, Fırat Tosun ve Soner Türkölmez, Esin Çapa, Damla Dönmez, Ali Hürcan gibi değerli hocaların workshoplarına katıldım. 
Yogaila'da gönüllülük esası ile Pandemi başlangıcında 4 ay ücretsiz ders verdim. 2020 sonuna doğru kendi yolumda ilerlemeye karar vererek kendime yeni bir sistem kurdum. Şuan düzenlediğim Aylık Online Programlar ile öğrencilerime erişiyorum. 

300 saatlik ikinci modül eğitim için Himalayan Yoga Association’dan almak üzere Bali'ye gitmek için gün sayıyorum.

Seni en çok etkileyen kitap?

Vazgeçebilmek" Guy Finley

Favori İçeceğin nedir?

Kahve

Sağlıklı yiyecekler arasında favorin hangisi?

Kırmızı Meyveli Yulaf Lapası

Egzersiz yaparken dinlemekten sıkılmadığın şarkı hangisi?

Dua Lipa-Physical