EGZERSİZLER

Basit ama Etkili Tüm Vücut Antrenmanı

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: DTUGCU20TL


Basit ama Etkili Tüm Vücut Antrenmanı Egzersizleri ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsiniz!

EĞİTMENİN EGZERSİZLERİ

Tümünü Göster

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yapabileceğiniz tüm vücut egzersizi burada! Kolları, bacakları ve kalçayı ayrı ayrı çalıştırmak yerine tüm vücudunuzu çalıştıracak bir egzersiz arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Herhangi bir ekipmana veya bir ağırlığa ihtiyacınız yok, videodaki egzersizler tüm vücudunuzun kaslarını hedef alıyor.

Kaslarınızı daha fazla zorlamak isterseniz, “Fonksiyonel Karın Egzersizleri” ile “10 Dakikalık Tüm Vücut Antrenmanı” videolarına göz atmak için daha fazla beklemeyin!

Seviyenize göre hareketleri 8, 10- 12 ya da 15 tekrar şeklinde yapabilirsiniz.

Matın üzerinde dört ayak pozisyonuna gelin, ayak parmak uçlarınızı matın takın ve nefes alırken sağ kolunuz ile sol bacağını yukarı doğru kaldırıp uzayın. Nefes verirken büküp, içeri doğru çekin ve ortada buluşturun. Seriyi tamamladıktan sonra nefes alarak bu kez sol kolunuzu ve sağ bacağınızı yukarı doğru kaldırıp uzayın ardından nefes verirken göbek deliğinizi iyice içinize çekerek kol ve bacağınızı ortada buluşturun.

Dört ayak pozisyonunda devam ederek nefes verirken dizlerinizi çok ufak bir şekilde yerden ayırın, nefes alırken aşağıya inin ve ama dizlerinizi mata değdirmeyin.

Parmak uçlarınızı tekrar mata takın ve plank pozisyonuna gelin. Nefes alırken dizlerinizi mata değdirmeden arkaya doğru gidin, nefes verirken tekrar plank pozisyonuna gelin.

Dirsekleriniz üzerine gelin, kollarınızı birbirine paralel olarak hizalayın ve yine plank pozisyonuna gelin. Bu konumdayken nefesinizi alın, nefesinizi verirken tek ayağınızın üzerinde karşıya doğru dönün, elinizi de ensenize yerleştirin. Bu pozisyonda 5 saniye bekledikten sonra en baştaki konumunuza dönün, ardından aynı hareketi tam tersi yönünde tekrarlayın. Seti tamamladıktan sonra tek ayağınızın üzerinde karşıya dönerken bu kez nefes alarak elinizi yukarı doğru kaldırın, nefes verirken kalçanızı döndürmeden twist yapın ve ilk konumunuza dönerek göğsü açın.

Tüm seti tamamladıktan sonra egzersizi bebek pozisyonuyla bitirebilirsiniz.