EGZERSİZLER

Kol ve Karın Egzersizleri

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: BIRCAN20TL


Kol ve Karın Egzersizleri ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsiniz!

EĞİTMENİN EGZERSİZLERİ

Tümünü Göster

Vücut yağlarını yakman ve ince bir vücuda kavuşman için kol ve karın yağ egzersizleri videomuza göz atın. Bu egzersiz sadece, kol ve karın yağlarınızı değil genel vücut yağını yakmaya da yardımcı olacak, böylece yalnızca belirli bölgelerdeki yağları kaybetmekle kalmayacak, aynı zamanda tüm vücut yağını da yakacaksınız!

Videoda yer alan egzersizlerle kol kaslarınız sıkılaşacak, karnın yağlarınız yanacak. Bu antrenmanı sonraki 3-4 hafta boyunca her gün yapın. Beklediğiniz ince vücut hemen olmasa da 2 haftanın sonunda farkı görmeye başlayacaksınız. Ancak sonuçlar, mevcut kilonuz, boyunuz, yaşınız, cinsiyetiniz, metabolizmanız ve ne kadar sıkı antrenman yaptığınız gibi şeylere bağlı olarak farklılık gösterir.

Elinize dambılları alın, dizlerinizi 90 derecelik açıkla yukarı kaldırın ayak parmak uçlarınız ise point konumuna getirin. Ellerinizi yukarı ve aşağıya kaldırıp, indirin.

Ellerinizde dambıl konumunuzu bozmadan sağ elinizi sol bileğinize, sol elinizi de sağ bileğinize değdirin.

Dambıllar yine elinizde plunk pozisyonuna gelin, sağ elinizi önce göğse yakın ardından tam yukarı kaldırın. Kolunuzu kaldırırken göğsünüzü de açın, bakışlarınızı ise dambıla doğru çevirin.

Mata uzanın, dizleriniz ise bükülü olsun. Başınız, omzunuz ve kollarınızı kaldırırken aynı anda bacağınızın birini de kaldırıp ayak bileğinize dokunmaya çalışın. Ardından aynı hareketi diğer bacağınız için tekrarlayın.

Plunk pozisyonunu gelin, bu kez tek dambıl ile çalışacaksınız. Sağ elinizle dambılı matın sol kenarına bırakın, merkezde bulunun sonrasında sol elinizle dambılı alın bu kez de matın sağ kenarına bırakın.

Mata oturun, ayaklarınızı ileriye doğru uzatın ellerinizi de yukarıya kaldırın. Dizlerinizi göğsünüze doğru çekerken, ellerinizde dambıllarla bileklerinize doğru uzanın.