EGZERSİZLER

Koltukta Karın Egzersizi

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: OYKU20TL


Koltukta Karın Egzersizi ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsiniz!

EĞİTMENİN EGZERSİZLERİ

Tümünü Göster

Koltuğunuzu karın egzersizi için kullanmayı denediniz mi? Yerde matınızın üstünde yaptığınız egzersizlerin varyasyonlarını yapmak isterseniz, bu videomuz tam size göre! Bu koltuk egzersizlerini her hafta yaparsanız, bir süre sonra karın kaslarınızın güçlendiğini fark etmeye başlayacaksınız.

Bu egzersizler, evde kanepenizde veya yatağın kenarında yapabileceğiniz, vücudunuzun yağ yakmasına ve kilo vermesine yardımcı olacak vücut ağırlığı egzersizleridir! Koltuktan kalkmadan iç ve dış uyluklarınızı ve karın kaslarınızı şekillendirmek için en iyi hareketler burada. Oturur pozisyondayken karın kaslarınızı güçlendirmenize, şekillendirmenize yardımcı olmak için videoya göz atın. Forma girmek için süslü ekipmanlara da ihtiyacınız yok.

Kanepe kullanmak, özellikle de yeni başlayanlar için daha kolay denge kurulmasını sağlar. Siz rutinlerinizi yaparken hareketlerinizi kontrol etmenize yardımcı olur, ayrıca egzersiz yapmak istemediğiniz günler için de mükemmel bir seçenektir.

Koltuğun ucuna oturun, ellerinizi kalçalarınızın iki yanına koyun. Bacaklarınızı dizlerden bükerek öne çekin ve öne uzatın.

Koltuğun ucundayken bu kez de bacaklarınızı öne uzatın ve çapraz bir şekilde aşağı yukarın indirin.

Bir sonraki hareket içinde konumunuzu bozmadan bacaklarınızı öne uzatın ve içeriden başlayarak bacaklarınızla bir daire dizin.

Bacaklarınızı öne uzayın, önce bir bacağınızı dizinden bükerek kendinize çekin biraz bekleyin bırakın ardından da diğer bacağınızı göğsünüze doğru çekin 5 saniye bekleyin ve bırakın.

Son hareket için ise bacaklarınızı kurbağa pozisyonuna getirin. Topukları birbirine değdirin ve hiç bozmada bacaklarınızı önce göğsünüze çekin ardından öne itin.