EGZERSİZLER

Plank Varyasyonları ile Güçlü Karın Kasları

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: SINEMIS20TL


Plank Varyasyonları ile Güçlü Karın Kasları Egzersizleri ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsiniz!

Plank egzersizleri basit görünse de karın yağlarını yakmada ve kalori vermede oldukça etkili.

Karın kasları için bu plank varyasyon egzersizlerini deneyin ve sonucu görün! Videodaki varyasyonların sadece karın kaslarınızı değil sırtınızı, omuzlarınızı, kalçanızı da sıklaştırdığına şahit olacaksınız.

Plunk tüm vücudu hedef alıp şekillenmenize yardımcı olurken bel ve kalça ağrılarınızın da önüne geçecektir.

Plunk varyasyonun ilki için yanına seviyene göre, yarım, 1 veya2 kiloluk bir dambıl al. Dört ayak pozisyonuna gel, ayaklarını tek tek geriye atarak mata tak ve plank pozisyonu al. Sağında yer alan dambılı sol elinle sağın arkasından geçirerek al, sol tarafında yerleştir. Bu kez de solunda yer alan dambılı sağ elinde solun arkasından geçirerek al ve sağ tarafına yerleştir.  

13 tekrardan sonra plank pozisyonuna bozmadan, dirseklerini birbirinin içinden geçirecek şekilde plank pozisyonu alın. Buradayken sağ kolunu kaldır, sağ tarafında doğru çevir. Sağ elini yerine koy, bu kez sol kolunu sol tarafında doğru kaldır. Son tekrarın olan 13. tekrarda hangi yöndeysen kal ve omzunu düşürmeden kalçanı aşağı doğru indir ve kaldır. 10 tekrardan sonra bu kez tam tersine dön ve aynı seti bu tarafın için tamamla ve ortaya gel. Burada çocuk pozisyonuna gel ve birkaç saniye dinlen ve dört ayak pozisyonu al.

Dört ayak pozisyonundan plank pozisyonuna gel. Önce sağ kolunu, sonra sol kolunu dirseğinin üstünde yere indir, ardından önce sağ kolunu sonra da kol kolunu kaldır. Peşine önce sol kolunu sonra sağ kolunu dirseğinden indir, ardından önce sol kolunu sonra da sağ kolunu kaldır. Sırasıyla peş peşe sağ sol kol olarak hareketi 9’a tamamladıktan sonra çocuk pozisyonuna gel ve dinlen.

Plank pozisyonuna gel ve zıt kol ve zıt bacağı kaldır ve yerine koy. 13 tekrar yaptıktan sonra, çocuk pozisyonuna gel ve birkaç nefes dinlen.