EGZERSİZLER

Theraband ile Üst Vücut Çalışması

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: CANSU20TL


Theraband ile Üst Vücut Çalışması Egzersizi ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsiniz!

BENZER EGZERSİZLER

Tümünü Göster

EĞİTMENİN EGZERSİZLERİ

Tümünü Göster

Direnç bandları olarak da bilinen therabandlar; omuz, sırt ve kol kaslarını çalıştırmak için harika bir ekipman parçasıdır. Theraband kullanarak sadece sırt, omuz ve kollarınızı güçlendirmekle kalmayacaksınız, kaslarınız kuvvetlenirken, eklemlerinizi zorlamadan kalori de yakacaksınız.

Bu antrenman omuzları, sırtı, göğsü, pazıları, rotator cuff ve trisepsleri hedef alarak, diğer antrenmanlarınıza bağlı olarak haftada bir/iki kez yapılabilecek harika bir üst vücut antrenmanıdır.

Fitpery ile yapılan bu üst vücut çalışması hemen her yerde yapabileceğiniz hızlı ve etkili bir fitness rutinidir. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar üst vücut antrenmanı yapacaklar, hadi direnç bandı egzersizlerine hak ettikleri değeri veren videomuza buyurun!

Therabandı ayaklarınızın altına alın ve uçlarından tutun. Dizlerinizi bükün, kalçanızı ise dışarıya verin. Nefes alırken çömelin, nefesi verirken ayağa kalkın. 10 tekrarın ardında ayaklarınızı omuz genişliğinde açın, direnç bandının bir ucunu sol ayağınızın altında sıkıştırın, bir ucunu da sol elinizle tutun. Dirseğinizi 90 derecelik açıya indirin, ardından yukarı doğru uzatın. 10 tekrardan oluşacak şekilde hareketi tamamladıktan sonra bu kez sağ tarafınız için hareketi tekrar edin.

Therabandı iki ayağınızın altına, bandın uçlarını da elinize alın. Kolları göğüs hizasına çıkarıp, indirin. Sonraki hareket için ise dizlerinizi bükün, kalçanızı dışarıya başınız da öne doğru konumlandırın. Bu kez therabandı arkaya yani kalçanıza doğru çekin. Bu iki hareketi de 10 tekrar olacak şekilde yapın.