EGZERSİZLER

Üst Bölge Egzersizleri

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: AYTAC25TL


Üst Bölge Egzersizleri ile evinin konforunda ve bir çok ücretsiz video izleyerek kendinizi formda tutabilirsin!

BENZER EGZERSİZLER

Tümünü Göster

EĞİTMENİN EGZERSİZLERİ

Tümünü Göster

Sırt, omuz ve boyun… Kasları gevşetmeye ve harekete hazır hale getirmeye hazır olun. Üst vücut için hazırlanan bu rutin, sırt, omuz ve boynu güçlendirmeye, ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilecek kolay egzersizler içerir. Her zaman ve her gün formda kalmak için bu antrenmanı istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz, antrenman için gerekli tek şey ise sadece bir streç bandı…

Bu video başlangıçta yağın yakılmasına yardımcı olacak, sonrasında da kaslarınızı şekillendirerek ve nihayetinden size düzgün bir üst vücut kazandıracak. Görmek istediğiniz sonuca ulaşana kadar durmayın!

Ayaklarınızı açın, üst bedeniniz düz olsun, streç bandıyla öncelikle omuzları çalıştıracağız. Ayaklarınızın altına yerleştirdiğiniz bandın bir ucunu tutun ve yukarı aşağı indirip, kaldırın. Yukarı kaldırırken, kolunuzun omzunuzu geçmemesine dikkat edin. 12 tekrar yaptıktan sonra, diğer kola geçin.  Egzersizi her iki taraf için 2 set olacak şekilde tekrarlayın.

Sırt çalıştıracak bir sonraki hareket için mata oturun, pilates bandını ayağınızın altından geçirdikten sonra ortalayın. Sırtınızı düze konuma getirin ve bandı göğsünüze doğru çekin. Bandı çekerken dirseğinizi çok açmayın, eller vücudunuza yakın olsun.

Bir sonraki egzersiz push up olacak. Push up için öncelikle, click pozisyonuna gelin. Click yaparken kalçanızı sıkın, eğilirken de göğsünüzü yere değdirin. Bu egzersizi ise 10 tekrar olarak yapabilirsiniz.