EGZERSİZLER

Pınar DEVECİ

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: PINARDEVECİ20TL

Egzersizler

Seçtiği Ürünler

Hakkında

İsmim Pınar Deveci 28 Temmuz 1985'te İstanbul'da dünyaya geldim. Çocukluğumda babamın beni her hafta sonu yürüyüşe götürmesiyle başladı spor hayatım. Çocukken bunların değerini anlayacak idrakte olamıyorsun ta ergenliğe adım atana kadar.:)

Sonrası malumunuz fitness girdi hayatıma, kapalı yerlerde spor yapmaktan hiç hoşlanmasam da kurumsal hayatın stresini az da olsa bu yolla atabiliyordum. Hafta sonları erkenden kalkıp yakınlarda ki ormanlık alanlarda yürüyüş yapardım.

Gel zaman git zaman cross fit, kick boks gibi popüler spor dallarıda girdi hayatıma ve sonunda kendimi sakatlamayı başardım.:) Sonrasında da pilates ile tanıştım daha sakin daha yavaş ve daha önce yaptığım sporlarla alakası yoktu. Baktım ki bedenime iyi geliyor. Acaba dedim benden de olurmu? Sonra eğitimler almaya başladım. Pilates, yüz yogası, nefes, yoga eğitimleri derken bir de bakmışım kurumsal hayatım ile yeni hayatım arasında seçim yapmak durumundayım. Ve böylelikle yeni hayatımın ufak tefek ilk adımlarını atmış oldum. İlk başlarda konfor alanından çıkmak ve aileme bunu açıklamak zordu. Çünkü kurumsaldaki kısımda yöneticiydim ve bu pozisyonu bırakmak şimdi ne kadar kolay görünsede o zamanlar ürkütücüydü.

Yaptığım atölyeler, kamplar, etkinliklerle aslında bir çok insanın belkide yaratamadığı pozitif alanı kendime yaratmış oldum. Birçok ruha dokundum ve dokunmaya devam ediyorum.

Birgün yollarımız kesişirmi bilemem. Ama tek söyleyeceğim yaşamak güzel şey, gör, duy ve hisset.

Hep sevgiyle kalın...