EGZERSİZLER

Bensu BALİOĞLU

https://www.fitpery.com/bensu-balioglundan-1-saat-canli-ders-pilates

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: BENSUBALİOGLU20TL

 

Egzersizler

Seçtiği Ürünler

Hakkında

education.svg Bilkent Üniversitesi Felsefe

Merhaba Bensu Balioğlu ben. Bilkent Üniversitesi Felsefe bölümü mezunuyum. 

Dört yaşında aletli jimnastik ile başlayan spor hayatım; basketbol, yüzme ve voleybol ile devam etti. 8 sene boyunca Ankara 2. Ligi’nde lisanslı voleybol oynadım. Ardından lisanslı sporcu olarak kickboks ve squash branşlarında faaliyet gösterdim. 

Üniversitenin son yıllarında kickboks ve pilates antrenörlüğü yapmaya başladım. Balance Body Üniversitesi’nden Mat/Reformer Pilates, Seam Akademi’den Hamilelik Öncesi ve Sonrası Pilates, FMS’den Functional Training eğitimlerini tamamladım. Diğer kurumlardan da yoga, mindfullness, atletik performans, postür bozukluğu için fitness da dahil olmak üzere birçok eğitim aldım. 

Aktif olarak, ortağı olduğum The Boxlife Club Stüdyo’da eğitmenlik hayatıma devam ediyorum. FitPery sayesinde sizinle tanışacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum!Balance Body Üniversitesi Mat-Reformer 1nci Kademe Pilates eğitmenliği sertifikam, Seam Akademi’den Prenatal ve Postnatal Hamilelik eğitimim, IPF 1nci kademe Mat/Reformer eğitimim, FMS Functional Training eğitimim ve sayısız workshop, seminer eğitimim mevcut.