EGZERSİZLER

Firuze Selin YILMAZ

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ
İNDİRİM KODU: FIRUZE20TL

Egzersizler

Seçtiği Ürünler

Hakkında

education.svg Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri

Merhaba, ben Firuze Selin Yılmaz. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum ve Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri & Teknolojileri Anabilim Dalı’nda Biyomekanik ve Motor Kontrol üzerine yüksek lisans yapıyorum. 

 

2009 yılından beri aktif olarak buz hokeyi oynuyorum. Türkiye Kadın A Milli Takımı oyuncusuyum ve 2011’den beri 50’den fazla Dünya Şampiyonası maçında forma giydim. Türkiye Kadınlar Ligi’nde ise Gümüş Patenler SK’da oynuyorum.

 

Lisede ve üniversitenin ilk yıllarında buz hokeyi antrenörlüğü ve fitness antrenörlüğü ile pilates eğitmenliği yaptım. Balanced Body University’den Mat & Reformer Pilates, Hamilelik Öncesinde & Sonrasında Pilates, Bel, Boyun & Omurga Problemlerinde Pilates, Pilates Anatomi eğitimlerimi tamamladım. Diğer kurumlardan da yoga, atletik performans ve fonksiyonel antrenman da dahil olmak üzere birçok eğitim aldım.

 

Şu anda, kurucusu olduğum FitPit Pilates & Training Studio’da eğitmenliğe devam ediyorum. FitPery’de sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum!

Seni en çok etkileyen kitap?

 Stefano D’anna – Tanrılar Okulu

Favori İçeceğin nedir?

Yeşil Çay

Sağlıklı yiyecekler arasında favorin hangisi?

Yulaflı Kuruyemiş ve Meyveli Yoğurt

Egzersiz yaparken dinlemekten sıkılmadığın şarkı hangisi?

Panic Room-Au/Ra, CamelPhat